(0212) 320 76 34
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cam Korkuluk Çalışmaları Ve Uygulanması

04 Temmuz 2017
2 kez görüntülendi
Cam Korkuluk Çalışmaları Ve Uygulanması

Cam Korkuluk Çalışmaları Ve Uygulanması

Son zamanların gözdesi olan cam korkuluk modeli olan cam korkuluklar, sağlam, dayanıklı, şık ve sağlıklı ham maddeden üretilmesinden dolayı bir çok evin vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Bizler Ümit Dekorasyon olarak üstlendiğimiz korkuluk büyük bir bölümünü cam korkuluk çalışmalarından oluşuyor. En başından, sonuna kadar modelleme ve üretimi en kısa sürede bitirilen cam korkuluklar, montaj aşaması sırasında uzman ekibimizce, profesyonel şekilde gerçekleşmektedir.

 

Cam korkuluk ürünlerinde şık görünümü, sağlıklı oluşu bir çok kişinin tercih etmesini sağlamaktadır. Tercih edilme sebepleri arasında hijyenik ve kolay temizlenebiliyor olması önemli bir unsur teşkil etmektedir. Ayrıca doğal şekilde üretiliyor olmasından ötürü ısı değişimlerine dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım imkanı önemli bir diğer unsur.

 

Ümit Dekorasyon Türkiye’de uygulanmakta olan bir çok cam korkuluk modelinin yaratıcısı vede uygulayıcısı konumundadır. Şu anda üretimini gerçekleştirdiğimiz cam korkuluk modellerinin patentine sahibiz. Korkuluk çalışmalarında kullandığımız aksesuar ve ekipmanları da bizzat kendi bünyemizde paslanmaz çelik kullanarak üretiyoruz.

 

Tasarımlarımızı gerçekleştirirken uygulama alanının fiziki durumu, dış cephe ile uyumu, erozyona ne kadar maruz kalacağı gibi unsurları değerlendirip on inceleme ve ön analiz raporu ile sorunsuz montaj işleminin adımlarını atıyoruz.

Open chat