(0212) 320 76 34
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çelik Kapılar

04 Aralık 2015
361 kez görüntülendi
Çelik Kapılar

Çelik Kapılar

Günümüzde yaygın olarak kullanılan çelik kapılar, özellikle güvenlik açısından en çok tercih edilen kapılardır. Çelik kapılar, geçmiş dönemlerde lüks olarak kabul edilse de, günümüzde tam anlamıyla bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kullanım alanı çok geniş olan çelik kapılar, güvenlik sağlamasının yanı sıra, ısı ve ses yalıtımını da sağlar.
Çelik kapı tercihi, TSE kalite standartları göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Günümüzde, teknolojik gelişmeler sonucunda kaliteli ve dayanıklı kilit sistemleriyle donatılan çelik kapılar üretim ve montaj aşamalarında profesyonel uygulamalarla en iyi sonucu vermektedir. Malzemelerin kalitesinin yanı sıra doğru kalınlıkta kullanılması da çok önemlidir.
Yüksek güvenlikli çelik kapılar villa, ofis, banka, daire, mağaza vb. yerlerde tercih edilmektedir. Avrupa Birliği, çelik kapılar için hırsızlığa karşı güvenlik seviyelerini çeşitli standartlarda belirlemiştir. Bu seviyeler, en düşüğü Class 1 ve en yüksek Class 6 olmak üzere 6 kademedir. Konut güvenliğinde olması gereken güvenlik düzeyi EN 1627 Class WK4 seviyedeki hırsızlığa karşı direnç sertifikasıdır. Yüksek maddi değere sahip iş yerleri, askeri binalar, hırdızlık seviyesi yüksek güvenlik seviyesi düşük evler için tavsiye edilen çelik kapılarda ise EN 1627 Class WK5 seviyeli direnç sertifikası bulunmalıdır.
Camlı kapılara uygulanan lazer kesimli desenler ile estetik yanı ön plana çıkan, modern ve şık kapıları da kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeden profesyonel ekibimiz ve makinelerimizle üretilmektedir.

ETİKETLER
Open chat