(0212) 320 76 34
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenler Korkuluk | Ümit Dekorasyon

12 Mayıs 2017
964 kez görüntülendi
Esenler Korkuluk | Ümit Dekorasyon

Cam Korkuluk


Son zamanların en çok tercih edilen korkuluk modeli olan cam korkuluklar, sağlam, dayanıklı, şık ve sağlıklı ham maddeden üretilmesinden dolayı birçok projenin vazgeçilmez ürünü olmayı başarmıştır. Ümit Dekorasyon olarak son zamanlarda üstlendiğimiz korkuluk projelerinin büyük bir bölümü cam korkuluk çalışmalarından oluşmaktadır. Modelleme ve üretim aşaması tarafımızca kısa sürede gerçekleştirilen cam korkuluklar, montaj aşamasında da alanında uzman ve deneyimli ekibimizce profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Gerek şık görünümü, gerekse sağlıklı oluşu için birçok kişinin tercihi olan cam, korkuluklarda fazlaca tercih edilmektedir. Cam korkulukların tercih edilme sebepleri arasında hijyen ve kolay temizleniyor olması, doğal bir maddeden üretiliyor olmasından dolayı son derece sağlıklı olması, kimyasallara karşı dayanıklı olması, ısı değişimlerine dayanıklı olması ve uzun ömürlü kullanım sunması yer almaktadır.

Kurumumuz Türkiye’de uygulanan birçok cam korkuluk modelinin yaratıcısı ve uygulayıcısıdır. Üretimini yaptığımız tüm cam korkuluk modellerinin patentine sahibiz. Ayrıca korkuluk çalışmasında kullanılan cam korkuluk aksesuarları ve ekipmanlarını da bizzat kendi imalathanelerimizde paslanmaz çelikten üretmekteyiz.

Cam korkuluk tasarımı gerçekleştirirken uygulama alanının fiziki durumu, dış cephe ile uyumu, erozyona ne kadar maruz kalacağı gibi birçok konuda ön inceleme ve proje analizi gerçekleştirmekteyiz. Yerinde yaptığımız inceleme ve ön analiz ile sorunsuz montaj sürecinin temelini atıyoruz.

 

ETİKETLER
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Open chat