(0212) 320 76 34
Sosyal Medya Hesaplarımız

Alüminyum Kaplama

02 Aralık 2015
548 kez görüntülendi
Alüminyum Kaplama

Alüminyum Kaplama


Alüminyum kaplama, cephe kaplama teknolojisinde önemli ve son derece ideal bir sistemdir. Yapılara daha estetik ve modern bir tarz kazandırarak yapıları daha prestijli hale getirir.
Alüminyum kompozit levha ve camlardan oluşmaktadır. Bu kaplama sistemi, dünyada, modern yapılarda teknolojinin geldiği son nokta olarak kabul görmektedir.
Alüminyum kaplamaların temizliği son derece kolaydır. Her temizlikten sonra ilk günkü gibi parlak ve yeni bir görünüm kazanırlar. Bu sayede binalar, estetik görünümlerini yıllarca kaybetmezler.
Alüminyum kaplama sistemlerin montaj aşaması çok kısa sürede tamamlanır. Cephe sistemleri içinde, binaya en az ağırlık yükleyen uygulamadır. Depreme son derece dayanıklıdır.
Alüminyum kaplamalar esnek ve hafiftir. Bu özelliğine ek olarak farklı renk alternatifleri sunması da projelerde tasarım çeşitliliği yaratır.
Alüminyum kaplamaların başlıca uygulama alanları dış cephe giydirme, alışveriş merkezleri, sergi ve fuar merkezleri, alışveriş merkezleri, otel ve bankalar, havaalanı kompleksleri gibi yapılardan oluşmaktadır.

ETİKETLER
Open chat