(0212) 320 76 34
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sundurma Çatı Modelleri

17 Mart 2017
3 kez görüntülendi
Sundurma Çatı Modelleri

Sundurma Modelleri; Müstakil evinizin bahçesine ahşap sundurma mı yaptırmak istiyorsunuz? Ümit Dekorasyon olarak sizlere en sağlıklı ahşap sundurma çeşitleri ve uygulamaları ile hizmet vermektedir. sundurmalarımız, ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.  

Sundurma sistemlerimiz dış mekan kapılarınızı kötü hava şartlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda sizin de yağmur, kar gibi olumsuz dış faktörlerden etkilenmenizi engeller. Sundurma Şeklinde Oturtma Çatı Makası karşılıklı iki duvar üzerine oturtulan sundurma çatılarda mesnet açıklığının 4,00 m?den, kapı üzerine yapılan sundurma çatıların ise 2,50 m?den fazla olmaması gerekir.

Tek yüzeyli çatı da denilen sundurma çatının, yapımı kolay ve maliyeti azdır. Çamaşırlık, garaj, kömürlük, bahçıvan odası gibi açıklığı az olan yerlerde uygulanır. Müstakil binalarda, ayrık olarak uygulandığı gibi başka bir binanın duvarına dayalı şekilde de yapılabilmektedir. Sundurma, bir kapı ya da herhangi bir geçitin dış girişine çatı olacak biçimde, girişi yağmur, güneş vb. etmenlerden korumak amacıyla arkası duvara verilen yapıdır. Bölgesel mimariye göre değişkenlik gösterebilecek pek çok sundurma tipi bulunur.
sundurma-cati-gorselleri1
Yapıların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle temassız olabileceği gibi parmaklık, ince duvarlar vb. ögelerle desteklenebilir. Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir.

En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir. Sundurmaların daha büyük boyutlarda, bütün ön cepheyi kaplayan türlerine veranda denir. Sundurmalar yeterli genişlikte oldukları takdirde üst kat zemininde balkon olarak kullanılabilirler. Bu yapılar Hint mimarisinde önemli bir yer tutar.
sundurma-cati-gorselleri2
Ümit Dekorasyon olarak sundurma alanında kendimizi ispatlamış bir firmayız. Rakiplerimizle aramızdaki en büyük fark sundurmalarımızı kendimiz imal edip uygulamasını yapmaktayız. Bu da fiyat noktasında bayağı bir avantajlı konuma getirmektedir. Sundurma satış ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Sundurmalarımızın ayakları cnc kesim olup ferforje ayaklardır ve ayaklarıyla birlikte muhteşem bir görünüme sahip olan sundurmaları uygun bir fiyatla sizlere sunmaktayız.

Open chat